17 лист. 2018

Тиждень української мови

Зміст заходів на тиждень
9 лист. 2018

9 листопада – День української писемності та мови!

Це свято для всієї країни. Мова – душа нації. У її глибинах народилося багато з того, чим може пишатися наш народ.
8 лист. 2018

9 листопада – День української писемності та мови!

З нагоди цього свята 8 листопада в Богданівській сільській бібліотеці було проведено інтелектуальну гру « Я знаю українську мову».
1 лист. 2018

Акція "Чистий ліс"

Організатори акції команда учнів Богданівської ОЗШ 1-3 ст. на чолі з керівником Шадько О.О.
29 жовт. 2018

Осінні канікули… Довгоочікуваний відпочинок для всіх учнів.

Учителі КЗ «Богданівська опорна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів», Богданівська філія І-ІІ ст., Новоруська філія І-ІІ ст. мали нагоду зібратися на педагогічну нараду
5 груд. 2016

Акція "Нагодуй безпритульних тварин"

Волонтери 5 класу Богданівської ЗШ І-ІІІ ступенів разом з класним керівником Палієнко Ольгою Петрівною організували акцію «Нагодуй безпритульних тварин»
19 лист. 2016

Сільське свято

19 листопада на подвір'ї нашої школи відбувся ярмарок, присвячений дню працівників агропромислового комплексу. Вітаємо всіх учасників та гостей села!
9 лист. 2016

День української писемності

9 листопада в актовій залі школи відбулося свято, присвячене Дню української писемності