Правила прийому до закладу освіти

1. Зарахування до початкової школи

(У зв’язку з оголошеним Урядом карантину до 22 травня 2020 року зупиняється перебіг строків звернення до закладів загальної середньої  освіти щодо зарахування дітей до 1-го класу у 2020 році.)

Приймання дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на без конкурсній основі

До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років.

Для зарахування дитини до 1 класу батькам чи особам, які їх замінюють, слід подати:

- заяву на ім’я директора,

- копію свідоцтва про народження дитини,

-  медичну картку встановленого зразка.

Зарахування до 5-9 класів

Зарахування до 5 класу закладу відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 4 класу закладу освіти. На вільні місця (у разі їх наявності) діти зараховуються у такому порядку:

- до початку навчального року - діти, які мають право на першочергове зарахування;

- впродовж навчального року - у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 6 - 9 класів  на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Зарахування до 10 класу

Зарахування до 10 класу закладу освіти відбувається після видання наказу про переведення до нього учнів 9 класу самого закладу, які не виявили намір припинити навчання в ньому і не були відраховані або переведені до іншого закладу освіти. Інформація про кількість зарахованих учнів та наявність вільних місць оприлюднюється.

Наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.